Taneční partnerky

JÁJA - JARMILKA ČERVENÁ

Zbrusu nová mistrová z Vitiněvse, studentka střední školy v Hořicích. Další výborná tanečnice, která umí nejen krásně tančit, ale i přes své mládí skvěle zvládá nelehkou úlohu mistrové. Tančí přesně tak, jak já si přeju, aniž tuší co, protože se nechá lehce vést. Stačí ji jednou předvést co má tančit a hnedle to zvládá úplně sama. Jako dobrovolná hasička je držitelka několika světových rekordů v útoku s proudnicí. Takhle rychle běžet s hadicí a zasáhnout cíl, jsem ještě nikoho neviděl.

Více fotek ve fotogalerii.

KLÁRA HORÁKOVÁ

Žije v Miletíně, studuje vysokou v Hradci Králové. Bývala kursistka z tanečních. Pokaždé usměvavá, milá, pilná a plně soustředěná. Den ode dne zkušenější a lepší a lepšící se tanečnice, která při správném vedení odtančí cokoli, je radost s ní spolupracovat.

Více fotek ve fotogalerii.

 

KATEŘINA TRNOVSKÁ

Bydlí v Miletíně, studuje ve Dvoře Králové. Na tanečním parketě je jako doma. Každou novou figuraci zvládá v pohodě a rychle. Velice přizpůsobivá. Milá nejen ke mně, ale ke všem i ke kursistům. Ochotnická herečka a sportovkyně s tancem v srdci.

Více fotek ve fotogalerii.

NELLA KOUTOVÁ

Tanečnice z Lučnice, sluníčko z Lánova. Každý její pohyb je ladný, přirozený, okouzlující a na první pohled je vidět, že taneční vlohy má v krvi. Tančí od malička, s chutí a teď už i moderní tance. Největší umělěcká hvězda taneční skupiny Oliver. Svým kouzelným úsměvem jak od mrkací panenky odzbrojí každého a člověk je ochoten udělat téměř vše. V její přítomnosti se každý musí cítit bezpečně a v pohodě. Ozdoba každé společnosti.

Více fotek ve fotogalerii.

NIKOLA ŠMEJCOVÁ

Další studentka, tentokrát zdravotní školy v Mladé Boleslavi a bydlí v Holovousích. Tuto sympatickou budoucí sestřičku určitě nikdo nikde nepřehlédne. Je to ten typ ženy, která je pohledná a sexy třeba i v pytli. Odtančí jakoukoli figuraci, aniž by tušila jak, protože se nechá jednoduše a spolehlivě vést. Její nevinný výraz v obličeji určitě okouzlí i pány doktory.

Více fotek ve fotogalerii.

IVA PLECHÁČOVÁ

Další vynikající tanečnice z Bělohradu, která má za sebou spousty odtančených kilometrů. Na tanečním parketě se cítí sebejistě a v pohodě odtančí jakoukoli figuraci. Po soutěžním tančení se ji moc stýská, proto opět pravidelně dře na trénincích. K velkému úžasu stíhá studovat i právnickou fakultu v matičce měst, Praze. Rozhodně se protančí každým soudním sporem.

Více fotek ve fotogalerii.

VERONIKA HORÁČKOVÁ

Bydliště v Dobré Vodě u Hořic. Studentka Tělovýchovné fakulty v Praze. Bývala kursistka tanečního kurzu v Hořicích. Milovnice rychlých motorek a silných mužů. Kdo ji jednou spatří, už mu z paměti nikdy nezmizí. Kdo se s ní poprvé dostane do řeči, jako kdyby ji znal od narození. V jejím podání je i polka neuvěřitelně sexy tanec. Majitelka nejkrásnějšího úsměvu a dost dobrý motorky.

Více fotek ve fotogalerii.

„MAČÉÉÉLA“ - MARCELA HEILOVÁ (KITTLEROVÁ)

S podpatkama je vyšší než já. Už nebydlí v Lázních Bělohradě, ale na jiné adrese někde v Praze u svého manžela Tomáše. Ozdoba všech tanečních parketů. Je to jedna z nejlepších tanečnic latinsko amerických i standardních tanců, které se kdy po českých parketech pohybovaly. Když ji partner vede, jako kdyby tančil sám. Na slovo poslechne, na každý pohyb reaguje. Asi proto byla moji nejpoužívanější partnerkou.

Více fotek ve fotogalerii.

PETRA PROKEŠOVÁ

Trvalé bydliště zatím ještě Hořice v Podkrkonoší, přechodné Praha. Studentka vysoké školy. Také vynikající bývalá tanečnice, se kterou je vedení kurzu radost a pohoda. Její pomoc při výuce je k nezaplacení.

Více fotek ve fotogalerii.

VERONIKA KONOPÁSKOVÁ

Bydlí v Lázních Bělohradě, shodou okolností na stejné adresa jako já. S touto partnerkou jsou taneční nejkvalitnější, protože je to nejen vynikající tanečnice, ale také ozdoba každé společnosti, z které srší radost, humor, inteligence a pohoda. Dost bylo chvály vlastní manželky. Máme spolu dvě krásné dcerušky, jedné bylo nedávno patnáct a druhé dvacet dva roků, proto s manželčiným souhlasem (děkuji Veroniko) musím spolupracovat i s jinými tanečnicemi. Samozřejmě že se mi na každé lekci i prodloužené moc a moc stýská po vlastní manželce, ale co se dá dělat, přece nebudou taneční bez mistrové. Všechna nádherné partnerky mi nemalou měrou vypomáhají nebo pomáhaly v tanečních a já jim ze srdce děkuji.

Více fotek ve fotogalerii.