Kapely

LEVOU RUKOU

To už není hudební skupina, ale bez nadsázky skutečný TANEČNÍ ORCHESTR. Vyučovací lekce hrají ve pěti, prodloužené a věnečky v plném obsazení. Včetně dvou krásných a mladých zpěvaček s nádhernými a odlišnými hlasy čítá toto hudební těleso celkem 9 skutečně skvělých muzikantů. Největší ozdobou je dechová sekce tvořící celkem 6 nástrojů (od TENOR saxofonu přes pozoun, trubku až po klarinet), které se lahodně rozezvučí v ústech 4 mladých muzikantů. V kapele nechybí basa, která tvrdí muziku, bicí ani klávesy, to znamená kompletmě živý taneční orchestr. Pro svoji profesionalitu mají velice nabitý kalendář dlouho dopředu. Jsou schopni odehrát vše, jak obyčejnou zábavu, tak i velké reprezentační plesy. Jejich repertoár skladeb je velice bohatý a různorodý. Jedno mě na nich, ale strašně mrzí : všichni jsou mladší a možná krásnější než já.

Více fotek ve fotogalerii

VIKING

Celá kapela bydlí na stejné adrese. Jedná se o manželé Vladimíra a Janu Vikovi a jejich syna Martina. Vyučovací lekce hrají ve dvou. Prodloužené a věnečky ve třech, se třemi vokály. Neskutečně bohatý repertoár různorodých žánrů, kde si určitě každý vybere. Spoustu skladeb mají i svých z vlastní autorské dílny Martina. Univerzální kapela schopná odehrát jakoukoli akci : zábavy, plesy, dětské karnevaly, svatby … .

Více fotek va fotogalerii

KRAKONOŠ

Kapela z hor. Nic takového jste ještě neviděli. Nejrychlejší kapela v rozložení a složení aparatury. Hráli spolu už v minulém století a hrají spolu stále. Hned při prvních zvucích se vám vryjí do paměti. Vysoký štůs se skladbami. Určitě mají z čeho vybírat a jsou schopni zahrát úplně všude. To je prostě Krakonoš.

Více fotek ve fotogalerii

EGO RETRO MUSIC

Nevím, nevím jestli je někdo kdo tuhle světoznámou kapelu nezná. Čtyři mladíci, virtuózové, v klasickém obsazení, basa, bicí, klávesy a kytara. To se vidí málo. Vyžívají se v rockových skladbách a stejně skvěle zahrají i klasiku. Rockn‘ roll a bigbít je jejich hobby. Když se nažhaví na správnou provozní teplotu, nevědí kdy přestat a rozproudí Vám krev v žilách na tlak minimálně 250/200 a zůstane Vám nezapomenutelný kulturní zážitek.

Více fotek ve fotogalerii