TANEČNÍ NOVÁ PAKA:

Ve čtvrtek 1. února bude zahájen předprodej průkazek a gardenek na podzimní taneční kurz 2024 a to v Kavárně CAFE CENTRÁL v Hotelu Centrál. Bližší info  TU TADY  Všichni se těšíme.

 

DÁMY A PÁNOVÉ,

dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji přivítal na  našich webových stránkách, které určitě uspokojí tancechtivé  nadšence a milovníky společenského tance.

Nemám rád dlouhosáhlá povídání o ničem ani nudná slohová cvičení, proto stručně a jasně. Tyto webové stránky slouží hlavně pro kontrolu termínů tanečních kurzů a kontaktních adres, mailů a telefonů a kde a jak se přihlásit do tanečních.

Vy, kteří si chcete příjemně zatančit, popřípadě se naučit klasické společenské tance, dozvíte se kde, kdy a za doprovodu jaké kapely. Našim cílem je naučit nejen mládež, ale i zralé jedince dobře se bavit ve víru tance. Snažíme se o to, aby vše probíhalo zábavnou formou.

Pokud jste ve veliké nouzi a nemůžete sehnat, popřípadě přemluvit určitou osobu k moderování jakýchkoli akcí, tak i toho jsme schopni. Máme bohaté zkušenosti s konferováním plesů, zábav, estrád, výstav, tanečních soutěží jakéhokoli žánru, soutěží klasické hudby, sportovních zápolení v různých disciplínách … .

Těšíme se na šťastnou shledanou.

 

Dámy a pánové. 

V mých tanečních kurzech hraje také kapela Levou Rukou Band, která disponuje i vlastními skladbami, například: "Valčík pro Markétku" nebo "Dáme zelenou"